صفحه اصلی / مدیریت گوشی / دانلود Vibro. Profile Scheduler v3.0.0 برنامه زمانبندی پروفایل اندروید

دانلود Vibro. Profile Scheduler v3.0.0 برنامه زمانبندی پروفایل اندروید

دانلود Vibro. Profile Scheduler v3.0.0 برنامه زمانبندی پروفایل اندروید

Vibro. Profile Scheduler

یک برنامه کاربردی اندروید برای زمانبندی پروفایل گوشی شماست . شما در هر حال قادر هستید تا پروفایل های مختلف را برای شرایط زمانی و مکانی مختلف ایجاد کنید. مثلا وقتی که در جلسه هستید گوشی خودکار به حالت ویبره رود یا هنگامی که میخواهید استراحت کنید حالت مزاحم نشوید موبایل شما فعال شود. یا حتی وقتی سوار ماشین می شوید بلوتوث و مکان یاب فعال شده و وای فای بطور خودکار خاموش شود. از قابلیت های خوب برنامه Vibro ، ای است که باتری زیادی مصرف نمیکند و بدون تبلیغات و خرید درون برنامه ای است.

ویژگی های برنامه Vibro. Profile Scheduler اندروید :

• سوئیچ بین حالت های: زنگ / لرزش / مزاحم نشوید *
• حالت های گوناگون: حالت خاموش / فقط زنگ هشدار / حالت اولویت
• دوره: رسانه / هشدار / زنگ / تماس صوتی (اعلان ها / سیستم در صورت پشتیبانی)
• هنگام دریافت تماس ، به تدریج حجم زنگ را افزایش می دهد*
• وای فای ، بلوتوث
• عدم مصرف باتری *
• بدون تبلیغات و خرید داخلی

اطلاعات مهم:
1. از آنجا که برنامه باید بتواند در زمان مقرر در پس زمینه اجرا شود ، کاربر باید حالت تنظیم صرفه جویی در مصرف انرژی برای Vibro را در تنظیمات گوشی خاموش کند و همچنین برای شروع و کار در پس زمینه به کلیه مجوزها بدهد (در صورت وجود در دسترس هستند ، مربوط به تلفن های چینی Xiaomi ، Meizu و غیره است). در غیر اینصورت برنامه با تاخیر چند دقیقه حالت ها را تغییر می دهد یا اصلاً آنها را تغییر نمی دهد.

2. توجه داشته باشید که نوار لغزنده سطح صدا برخلاف اسلایدرهای دیگر ، دو حالته است و به جای یک ، دو کشویی دارد. نوار لغزنده سمت چپ نشانگر حداقل میزان صدا برای یک تماس ورودی است. نوار لغزنده سمت راست حداکثر میزان صدا را برای یک تماس ورودی نشان می دهد. با یک تماس دریافتی ، میزان صدا به تدریج از حداقل سطح صدا به حداکثر میزان حجم افزایش می یابد. در صورت عدم نیاز به افزایش حجم صدا ، کافی است هر دو نوار لغزنده را به بخش مورد نظر متصل کنید.

3. کاربران عزیز به دلیل این واقعیت که تولید کنندگان دستگاه غالبا سیستم عامل و API اندروید استاندارد را تغییر می دهند ، ممکن است این برنامه به درستی روی دستگاه شما کار نکند یا اصلاً کار نکند. متاسفانه غیرممکن است که مطمئناً بگوییم در کدام دستگاه کار کرده و در کدام دستگاه کار نمیکند.


لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *