صفحه اصلی / ویرایش ویدئو / ویرایشگر عکس / دانلود VIMAGE Pro – cinemagraph animator & live photo editor v2.0.7.0 b200158 برنامه متحرک سازی قسمتی از عکس اندروید

دانلود VIMAGE Pro – cinemagraph animator & live photo editor v2.0.7.0 b200158 برنامه متحرک سازی قسمتی از عکس اندروید

دانلود VIMAGE Pro - cinemagraph animator & live photo editor v2.0.7.0 b200158 برنامه متحرک سازی قسمتی از عکس اندروید

VIMAGE – cinemagraph animator & live photo editor برنامه ای برای متحرک سازی قسمتی از عکس ها برای اندروید است که این روزها در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام حتما نمونه های آنرا دیده اید و احتمالا برایتان سوال به وجود آمده است که این تصاویر چگونه ساخته می شوند. کافیست نرم افزار ویمیج را که اکنون گت اندروید نسخه کامل و پولی آنرا برای شما قرار داده است را دانلود کنید.

VIMAGE

چیست؟
VIMAGE یک برنامه سینماگراف است که به شما امکان می دهد جلوه ها و عناصر متحرک را به عکس های خود اضافه کنید و آنها را به آثار هنری زنده تبدیل کنید.

VIMAGE چگونه کار می کند؟
استفاده از VIMAGE آسان ، شهودی و سرگرم کننده است.
1.

VIMAGE

را باز کنید و برای گرفتن عکس یا انتخاب یک عکس از گالری خود ، دکمه ‘+ را فشار دهید. حالا شما آماده اید که عکس خود را ویرایش کنید.
2. جلوه ای را که دوست دارید و فکر می کنید متناسب با تصویر شما مناسب است را انتخاب کنید. در حال حاضر بیش از 100 افکت جذاب در داخل این اپلیکیشن موجود است که این جلوه ها در هر بروزرسانی افزایش می یابند.
3. جلوه ای که انتخاب می کنید را بر روی عکس خود قرار دهید. آن را طبق دلخواه خود تنظیم کنید – می توانید آن را کوچک یا بزرگ کنید ، آن را بچرخانید ، رنگ آن ، تاریکی و موارد دیگر را تغییر دهید.
4- حال تصویر متحرک خود را ذخیره کنید. اکنون میتوانید آنرا در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی ذخیره کنید.

#VIMAGE
آیا می خواهید تصاویری که ایجاد کرده اید را به مردم جهان نشان دهید؟ اگر چیزی را ایجاد کردید که واقعاً فکر میکنید عکس جذابی شده است ، هنگام بارگذاری آن در فید اینستاگرام خود ، حتماً هشتگ ‘#vimage را به پست خود اضافه کنید. به این ترتیب این شانس را دارید که در برنامه و اینستاگرام رسمی این اپ عکس شما نمایش داده شود.


لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *