صفحه اصلی / ارتباطی / دانلود زاپیا گو Zapya Go- Free File Transfer & Sharing 1.5.3 برنامه اشتراک گذاری فایل بین دو گوشی اندروید

دانلود زاپیا گو Zapya Go- Free File Transfer & Sharing 1.5.3 برنامه اشتراک گذاری فایل بین دو گوشی اندروید

دانلود زاپیا گو Zapya Go- Free File Transfer & Sharing 1.5.3 برنامه اشتراک گذاری فایل بین دو گوشی اندروید

Zapya Go- Free File Transfer & Sharing

دقیقا نسخه کم حجم برنامه زاپیا می باشد که توسط همان تیم سازنده نیز ساخته شده است که تنها تفاوت آن با زاپیا ، نسخه بسیار کم حجم این برنامه می باشد که به شما کمک میکند بسیار سریع فایل های خود را انتقال دهید. شما با زاپیا گو نه تنها میتوانید به صورت آفلاین فایل بفرستید یا دریافت کنید بلکه میتوانید به همان شکل چت هم بکنید.
از لحاظ سرعت عملکرد نیز زاپیا گو چیزی از نسخه اصلی اپلیکیشن زاپیا کم ندارد و شاید حتی از آن سریعتر هم باشد. علاوه بر این از داخل همین اپلیکیشن میتوانید به بازی های آنلاین نیز دسترسی داشته و از انجام آنها لذت ببرید.

ویژگی های برنامه Zapya Go اندروید :

– سازگار با نسخه های دیگر اپلیکیشن زاپیا (Zapya و Zapya MiniShare)
– امکان به اشتراک گذاری فایل به صورت آفلاین، در زاپیا گو برای به اشتراک گذاری فایل حتما لازم نیست به اینترنت متصل باشید.
– امکان به اشتراک گذاری یک فایل با به اشتراک گذاری کد QR آن
– امکان به اشتراک گذاری گروهی، میخواهید فایل هایتان را با بیش از یک نفر به اشتراک بگذارید؟ کافی است فقط یک گروه از کسانی که میخواهید با آنها فایل به اشتراک بگذارید درست کنید و بعد با یک بار به اشتراک گذاری فایل در گروه فایل را در اختیار تمام آنها بگذارید.
– محلی برای بازی کردن! این نسخه از اپلیکیشن زاپیا دارای یک سری بازی آنلاین نیز هست که میتوانید از آنها لذت ببرید.
– پشتیبانی از زبان های انگلیسی، اسپانیایی، روسی، تایلندی، اندونزیایی و چینی ساده شده
– امکان چت کردن به صورت آفلاین با دیگران از داخل اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت
– عدم اجرای اپلیکیشن به صورت نامحسوس در حافظه رم، بعد از خروج از اپلیکیشن، اپلیکیشن کاملا بسته شده و در حافظه رم گوشی یا تبلت شما باقی نخواهد ماند. این یعنی اپلیکیشن فضای حافظه رم را زمانی از آن استفاده نمیکنید اشغال نخواهد کرد.


لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *