صفحه اصلی / Android Apps Editor / دانلود Music cutter ringtone maker

دانلود Music cutter ringtone maker

نرم افزار اندروید Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor یک نرم افزار آهنگ ساز و ویرایشگر صوتی می باشد. با استفاده از این نرم افزار اندروید شما می توانید بهترین بخش آهنگ های صوتی را برش دهید و آن را به عنوان آهنگ زنگ ذخیره نمائید. در این نرم افزار اندروید شما می توانید بسیار سریع و آسان آهنگ های زنگ MP3 را برش دهید. این نرم افزار اندروید دارای توابع جستجوی قدرتمندی است و در عرض چند ثانیه می توان آهنگ موردنظر را پیدا کرد. در این نرم افزار اندروید می توان صدا ضبط کرد و آن را ویرایش نمود.

این نرم افزار اندروید مبدل MP3 از تمام فرمت های محبوب صوتی مانند MP3، WAV، AAC، AMR، ۳GPP، ۳GP، M4A و … پشتیبانی می نماید. در این نرم افزار می توان ابتدا آهنگ ها را گوش کرد و سپس برش داد. در این نرم افزار شما می توانید نتیجه برش آهنگ را بعنوان آهنگ زنگ، زنگ هشدار، اطلاع رسانی و یا آهنگ جدید ذخیره نمائید. شما می توانید آهنگ های زنگ ایجاد شده را به مخاطبین اختصاص دهید. این نرم افزار اندروید مبدل دارای رابط کاربری آسان و ساده ای است. نرم افزار اندروید Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor:

– نرم افزار آهنگ ساز و ویرایشگر صوتی

– امکان برش و ایجاد آهنگ

– امکان ضبط و ویرایش صدا

– پشتیبانی از فرمت های صوتی مانند MP3، WAV، AAC، AMR، ۳GPP، ۳GP، M4A و …

– امکان ایجاد آهنگ زنگ، زنگ هشدار، اطلاع رسانی و یا آهنگ جدید

– دارای توابع جستجوی قدرتمند

– دارای رابط کاربری آسان و ساده

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor در گوگل پلی امتیاز ۴٫۹ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW
Best music 🎵 cutter ✂️ and editor high quality.آموزشهای مرتبط


لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *